Küsi pakkumist

Alusta oma ettevõtmisega kohe!
Küsi hinnapakkumist või räägi meile oma ideedest, et need kiirelt ellu viia.
Käesolev küpsiste kasutamise ja privaatsuspoliitika teavitus sisaldab kasulikku infot selle kohta, kuidas ja milleks veebileht isikuandmeid (andmeid) kogub ja töötleb. Privaatsuspoliitika lähtub andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR – General Data Protection Regulation).

Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Kontaktivormi kaudu päringu saatmisel kinnitab lehekülje külastaja, et on tutvunud veebilehe supremium.ee privaatsuse ja andmekaitse tingimustega ning aktsepteerib neid täielikult ja mööndusteta. Supremium.ee töötleb võimaliku ostjaga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil ostja järgmiseid isikuandmeid: kontaktisiku nimi, telefoninumber (valikuline), elektronposti aadress, hinnapäringu või tellimuse soov.

Isikuandmete vastutav töötleja on suPREMIUM OÜ reg. 14953548

Isikuandmeid kasutatakse ainult hinnapakkumise tegemiseks ja kontakti võtmiseks.

Isikuandmeid mis on edastatud supremium.ee kontaktivormi kaudu hojustatakse Elkdata OÜ / veebimajutus.ee elektronposti serveris. Isikuandmeid ei avalikustata kolmandatele osapooltele v.a. isikuandmete omaniku kirjalikul loal.

Supremium.ee võib koguda ka isikustamata andmeid, milleks võivad olla andmed tegevuse või aktiivsuse kohta supremium.ee veebilehel, mida kogutakse statistika ning kliendile parema teenuse pakkumise eesmärgil. Privaatsuspoliitikas käsitleme selliseid andmeid kui isikustamata andmeid.

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust elektronposti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Kui külastajal või ostjal on pretensioone veebilehe osas, tuleb need edastada elektronposti teel aadressile info@supremium.ee

Kui ostja ja müüja ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja müüja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

suPREMIUM OÜ

Registrikood: 14953548
Telefon: (+372) 555 066 85
E-mail: info(at)supremium.ee