Korduma kippuvad küsimused

Lihtsa infoveebilehe valmimine võtab aega üldiselt viis tööpäeva. Esialgne kavand esitatakse kahe tööpäeva jooksu. Sõltuvalt kliendi soovidest võib valmimise aeg muutuda nii lühemaks kui ka pikemaks.

Siinkohal mainime ära, et tegeleme eelkõige WordPress sisuhaldussüsteemiga. 

  • WordPress disaini muutmine al. 20€ tund
  • WordPress sisu haldus ja muutmine al.20€ tund
  • WordPress laienduste lisamine ja testimine al.25€ tund 
  • Muud lisatööd al. 25€ tund
  • Esmane konsultatsioon ja projekti kaardistamine – TASUTA

Hindadele lisandub käibemaks.

Jah! Eelkõige ootame pakkumisi logo disaineritelt ja WordPress front- ja backend spetsialistidelt. 

Esialgse kavani loomine võtab aega tavaliselt kuni kaks tööpäeva. Mahukamate projektide osas lepitakse see eelnevalt Teiega kokku.

Kodulehekülje loomiseks kasutatakse WordPress sisuhaldussüsteemi. E-poodide valmistamisel on ka põhjalik kogemus Shopify-ga. Siinkohal mainime ära, et WordPressiga loodud lahendused on üldiselt natukene odavamad.

Valmistame Teile e-poe lahenduse Eestis kasutusel olevate makselinkidega ja pakiteenustega.

Rätseplahenduse all peame silmas täpselt Teie vajadusetele ja nõudmistele üles ehitatud veebilehte. Sinna alla kuuluvad erinevad broneerimissüsteemid ja laiendustega liidestamine. Otseloomulikult ka kordumatu ja pilkupüüdev disain.

Meie ärimudel on üles ehitatud projekti põhiselt. Sõltuvalt projekti keerukusest teeme koostööd vabakutseliste arendajatega. See annab meile võimaluse pakkuda keskmiselt madalamat turuhinda kuna igakuine palgakulu on väiksem. 

Iga veebilehe loomisel võtame arvesse teie toote, teenuse või oranisatsiooni eripäradega, et luua turunduslikult toimiv veebileht. Tutvuge meie portfoolioga, et saada ettekujutus meie võimetest.

12 kuulise garantii perioodi ajal likvideerime kõik puudused mis on seotud meie poolt teostatud veebilehe programmeerimisega.

Teie saate keskenduda enda põhitegevusele ning meie hoolitseme selle eest, et veebitarkvara on alati uuendatud ning muudame vastavalt Teie soovile lehe sisu. 

Meie soovitus on veebilehe uuenduste kontrollimine regulaarselt. Vähemalt korra kuus. Uuendatud sisuhaldustarkvara ja laiendused tagavad veebilehe turvalisuse ja korrapärase toimise.

Tegemis on krüpteeritud ühendusega mis kaitseb Teie ja Teie klientide andmeid. Google otsinumootor on läinud seda teed, mis veebilehele sisenedes näitab ära kas kasutatakse krüpteeritud ühendust. Seega tänapäeval on juba tegelikult tekkinud tendents kus krüpteerimata ühendus ei ole mõeldav. Samuti kasutades HTTPS krüpteeringut kuvab Google Teie lehekülge eespool kuna tegemist on turvalise ühendusega.

Let’s encrypt sertifikaati pakuvad enamus veebimajutus ettevõtteid.

Meie kindel soovitus on kasutada Veebimajutus.ee teenuseid. 20 aastane kogemuste pagas tagab esmaklassilise töökindluse. Lisaks on Veebimajutus algajasõbralik ning suurepärase klienditeenindusega.

Kõik lisaküsiumused esitage palun “Kontakt” vormi kaudu või meile otse e-maili teel – info(at)supremium.ee