Mida teeme hästi

WordPress

WordPress on maailma populaarseim sisuhaldussüsteem millega on loodud iga neljas veebileht. See omab tohutult võimalusi ja on lihtsasti hallatav. Tänu lihtsale ülesehitusele on hilisem kodulehe haldamine lihtne ka võhikule. Meie poolt nõusatmine ja hilisem haldamine.

Disain

Disainis lähtume Teie toote või teenuse eripäradega ning loome turunduslikult toimiva veebilehe. Kodulehekülg on Teie visiitkaart internetis ning loob esmamulje ja usaldavuse. Seega ei tee me järelandmisi disaini poolelt. Töö lõpetame alles, siis kui Te olete rahul.

Erilahendused

Me ei peatu silmapaistva disainiga. Erilahenduste all pakume veebilehe mitmekeelsust, e-maili turundusesks vajalikke lahendusi, e-poe või sotsiaalmeediaga liidestust. Erinevate laienduse loomist ning olemasolevate laienduste inregreerimist vastavalt Teie vajadusetele.

Turunduslikult läbimõeldud

Kodulehe tegemisel mõtleme eelkõige sellele, et tagada eelis konkurentide ees. Selleks kasutame me mitmeid mooduseid. Võtame arvesse Teie toote või teenuse eripärad ja turul oldud aja. Samuti soovitame kuvada kodulehel klientide rahulolu näitajat (Google ja Facebook). Ühe olulise aspektina toome veel välja koostööpartnerid ja kasutatavad tooted või teenused, kui tegemist on tuntud brändidega. Turunduslikult läbi mõeldud koduleht loob usaldusväärsust!

Oskused räägivad enda eest

Disain 82%
WordPress 91%
Frontend 88%
Backend 87%

Küsi pakkumist

© 2021 suPREMIUM OÜ

KKK